YOUPLUS

Youplus Nedir? Youplus Ürün İçerikleri

 Sağlıklı bir yaşam sürmeniz için, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm mikro ve makro besinleri kapsayan, dengeli bir beslenme düzeni oluşturmanız büyük önem taşır. Modern yaşamın yoğun temposu içinde, kimi zaman sağlıklı öğünler eşliğinde beslenmekte ve kaliteli gıdalar tüketmekte güçlük çekiyor olabilirsiniz. Öte yandan, günlük beslenme düzeninize dahil ettiğiniz besinler, her zaman vücudunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamakta yetersiz olabilir. 
 
Bu tip faktörlerden ötürü sağlıklı bir yaşamdan feragat etmemeniz için, Abdi İbrahim YouPlus ürünleriyle karşınızda! YouPlus, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu günlük mineral, vitamin, Omega 3 yağ asitleri ve antioksidan takviyesini sağlayan ürünleri buluşturan bir Abdi İbrahim markasıdır. 
 
Siz de kendiniz ve çocuklarınız için YouPlus ürünlerini tercih ederek beslenme düzeninizi destekleyebilirsiniz. YouPlus ürünlerini daha yakından tanımaya ne dersiniz? 

 

YouPlus Kids MV Şurup

YouPlus Kids Multivitamin ve Mineral Kompleksi; buğday tohumu, havuç kökü ve muz ekstreleri kullanılarak zenginleştirilen bir takviye edici gıdadır. Şurup formunda hazırlanan bu ürün, içeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde çocukların günlük ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. D ve C vitamini, demir ve çinko açısından zengin olan YouPlus Kids MV Şurup; çocukların bağışıklık sistemini, normal bilişsel ve fizyolojik gelişimini destekler. ,

YouPlus Kids MV Şurup

YouPlus Multi Ener-G

 Multivitamin ve mineral içerikli YouPlus Multi Energy; Ginseng, yeşil çay ve Guarana içeren özel formülü ile yetişkinler için gündelik kullanıma uygun bir takviye edici gıdadır. İçeriğindeki B3, B2 ve B6 vitaminleri ile YouPlus Energy, enerji oluşum metabolizmasını destekleyerek yorgunluk hissinin azalmasına, C vitaminiyle de bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. 

 

YouPlus Multi Ener-G

YouPlus Vitamin C Çinko Propolis

C vitamini, bağışıklık sisteminizin güçlü kalabilmesi açısından hayati önem taşıyan mikro besinler arasındadır. YouPlus C Vitamini, çinko ve propolis içeren ve efervesan formundaki takviye edici gıda ile bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonlarını geliştirmesine katkıda bulunur. YouPlus Vitamin C Çinko Propolis’i her gün kullanabilir, bağışıklık sisteminizi güçlü tutabilirsiniz.

YouPlus Vitamin C Çinko Propolis

YouPlus Kids Omega 3 Şurup

4 - 10 yaş grubundaki çocuklar için hazırlanan YouPlus Kids Omega 3 Şurup, temel Omega 3 yağ asitleri olan EHA ve DHA açısından zengindir. Balık yağı içerikli şurup, kalbin ve beynin normal fonksiyonlarına ve gelişimine katkıda bulunur. Göz ve sinir sisteminin gelişmesinde de etkili olan Omega 3 yağ asitleri, çocukların sağlıklı gelişim sürecinde önemli bir yer tutar. Şurup formuyla çocuklar tarafından kolaylıkla tüketilebilen YouPlus Kids Omega 3 Şurup, günlük kullanıma uygundur.

 

YouPlus Kids Omega 3 Şurup

YouPlus Ürünlerinin İçeriğinde Neler Var? 

YouPlus ürünleri, vücut sağlığını destekleyen ve organların fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunan bileşenler kullanılarak hazırlanır. Ürünlerin içeriğinde yer alan bileşenleri daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Vitamin C

C vitamini bağışıklık sisteminin fonksiyonunun korunmasında ve güçlenmesinde oldukça önemli bir rol oynar. Demir emilimini artırmanın yanı sıra enerji oluşum metabolizması üzerindeki etkisi sayesinde yorgunluğun azalmasına yardımcı olur. Güçlü antioksidan etkisi, C vitamininin vücuttaki zararlı maddelerle savaşarak hasar oluşumunu önlemesini sağlar. Hücresel aktivitenin devamlılığını sağlayarak kolajen oluşumunu destekler.

 

Vitamin C

Çinko

Vücudun doğal antioksidanı olan süperoksit dismutaz enziminin fonksiyonunu yerine getirebilmesi için çinkoya ihtiyacı vardır. Vücutta çeşitli reaksiyonlar sonucunda oluşan zararlı antioksidan maddeler ancak vücudun çinko sayesinde korunan yararlı antioksidan kapasitesi sayesinde zararsız hale getirilebilir. Öte yandan çinko bağışıklık sisteminin, kemik gelişiminin ve cilt sağlığının korunmasında da önemli bir role sahiptir.

Çinko

Omega 3

Balık yağı olarak da bilinen Omega 3; bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin sağlığı açısından hayati öneme sahiptir. Annelerin gebelik dönemi boyunca yeterli ölçüde Omega 3 tüketmesi, bebeğin sağlıklı gelişim sürecini desteklerken annenin doğum sonrası yaşayabileceği unutkanlık ve depresyon gibi problemlerin oluşum riskini azaltır. Antienflamatuar etkisi sayesinde inflamasyon temelli hastalıkların tedavisinde etki gösterir. 
 
Omega 3 yağ asitleri vücut tarafından üretilemez. Bu nedenle yeterli ölçüde Omega 3 içeren besinler tüketmek ve takviye edici gıdalar aracılığıyla beslenme düzenini desteklemek büyük önem taşır.

 

Omega 3

Propolis 

Bitki öz suları ile arıların bal mumlarının karışmasıyla oluşan bir madde olan Propolis; antioksidan, antienflamatuar ve antikanser etkilere sahiptir. Bağışıklık sistemini düzenlemeye katkı sağlamasının yanı sıra; sinirleri korur ve karaciğerin işlevlerini destekler. Kan şekerini düşürmeye, göz hastalıklarına karşı koruyucu etki oluşturmaya ve kalp damar sağlığını desteklemeye yardımcı olur.

Propolis

D Vitamini

Kalsiferol ve güneş vitamini adlarıyla da bilinen D vitamini, kemik sağlığının ve bağışıklık sisteminin güçlenmesinde ve korunmasında oldukça önemli bir rol oynar. Vücutta kalsiyum emilimi sağlanması için, D vitaminine ihtiyaç vardır. Bu nedenle D vitamini eksikliği yaşayan bireylerde kalsiyum emilimi oranı da düşer. Kas ve cilt sağlığının korunmasına katkıda bulunan D vitamini, antiinflamatuar etkinliğe de sahiptir.

 

D Vitamini

Ginseng

Adaptojenik bitkiler olarak da adlandırılan ginsengler, sanılanın aksine vitamin grubunda yer almaz. Kök ekstrelerinde ginsenoitler barındıran ginseng bitkisinin ekstreleri kullanılarak ginseng tabletler hazırlanır. 
 
Ginseng tabletler, fiziksel performansın artırılmasında ve yorgunlukla savaşmakta etkilidir. Düzenli alındıkları takdirde enerji seviyelerinin artırılmasını da destekler. Güçlü antioksidan ve antienflamatuar etkiye sahip olan ginseng tabletler, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine ve kan şekerinin dengelenmesine katkı sağlar.

Ginseng

Koenzim Q10

Kullanım alanı oldukça geniş bir bileşik olan koenzim Q10, kas fonksiyonlarının güçlendirilmesinden cilt sağlığının korunmasına kadar oldukça geniş bir etki alanına sahiptir. Koenzim Q10’un vücuttaki temel görevi, enerji üreten mitokondri organelinin çalışmasını sağlamaktır. Başka bir deyişle, hücrelerin enerji üretmek için koenzim Q10’a ihtiyacı vardır. 
 
Yaş ilerledikçe vücuttaki koenzim Q10 üretimi azalır. Sigara kullanımı ve diyabet gibi kronik hastalıklar da koenzim Q10 seviyelerinin düşmesine yol açar. Bu nedenle bu bileşiğin takviye edici gıdalar aracılığıyla vücuda alınması büyük önem taşır.

 

Koenzim Q10

 

“Altın kalite kontrol, altın standart”

Abdi İbrahim’de kalite standartları önemlidir. Abdi İbrahim markalı tüm ürünlerimiz; tedarik, üretim ve dağıtım süreçlerinin başından sonuna kadar kalite sistemlerimizin denetimindedir.
Güvenle tüketebilirsiniz.

Omega 3
Balık Yağı-Şurup

Omega 3

Omega 3
Balık Yağı

Omega 3

Multi Vitamin
Mineral Kompleksi

Multi Vitamin

Multi
Ener-G

Multi

Vitamin C
Cinko Propolis

Vitamin C